KRS: 0000264171
fundacja@polaczenipasja.pl

Aktualności

II Krajowe Święto Truskawki w Buczku

Fundacja „Połączeni Pasją” gorąco zaprasza w dniach 25-26.06.2016r. na II Krajowe Święto Truskawki do Buczku koło Łasku. To już kolejne spotkanie z Państwem i kwesta na rzecz Fundacji „Połączeni Pasją” w trakcie tego niepowtarzalnego święta, a to wszystko dzięki wspaniałej gościnności Gminy Buczek i Pana Wójta – Bronisława Węglewskiego.

Podczas dwudniowego, rodzinnego, pikniku pełnego kulturalnych i kulinarnych atrakcji, których niekwestionowaną atrakcją będą najlepsze na świecie truskawki we wszystkich możliwych odsłonach, Fundacja „Połączeni Pasją” zaprasza do swojego stoiska. Nasza zbiórka i spotkanie z Państwem odbędzie się tradycyjnie pod hasłem „Połączeni Pasją i Smakiem”.

Nasze stoisko pełne smaków powstanie dzięki naszym Przyjaciołom i sponsorom – Wioletcie i Pawłowi Brzezińskim „Your Catering Group”. Na naszym stoisku będzie można, jak co roku, próbować wyśmienitych wyrobów przygotowanych przez naszych przyjaciół m.in. Firmę JAMIR, Firmę GROT, Cukiernię „Adam”, Piekarnię Cybulski, Małgosię Lindner, Małgosię Szymanowską, Justynę Tomaszewską, Lilę Woźniak, Celestynę Łukowską, Kamilę Zuber, Agnieszkę i Madzię Tyszko, Krysię Nitę, Jadzię Mróz, Natalię Ciepłowską, Marlenę Wróblewską, Małgosię Kaczmarek, Marzenkę Dałkowską.

Wśród specjałów nie zabraknie takich pyszności jak: pajd chleba z domowym smalcem z dodatkiem ogórków kiszonych i pikli, grochówki i kiełbasek serwowanych z kuchni polowej przez dzielnych Strażaków z OSP Koluszki Jagodę Pawlak, Patryka Gąsiorka, Marcina Adamczyka i Jarka Malka a na deser zapraszamy na pyszne ciasta. Dla spragnionych będzie też kawa i herbata…oczywiście truskawkowa :-).

Cały dochód, którym zasilą Państwo puszki kwestarskie za skosztowanie z naszych smakołyków zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych naszej Fundacji i jej cele statutowe /zbiórka publiczna MAiC 2015/1622/OR zgłoszona od dnia 01.06.2015r./

Przed nami dwa dni dobrej zabawy, przepyszne smakołyki, najlepsze na świecie truskawki z gminy Buczek w wielu odsłonach, koncerty, atrakcje dla wszystkich pokoleń i możliwość wsparcia Fundacji „Połączeni Pasją”

Gorąco zapraszamy do naszego Fundacyjnego truskawkowego namiotu ! 🙂